Tesztsofőr, tesztoperátor

Budapest, Magyarország

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő fiatalos csapat tagja lenni, ahol folyamatosan változó környezetben mindig tanulhatsz újat? Rajongsz az autókért, rugalmas vagy érdekelnek az új fejlesztések az autóiparban és szívesen vennél részt azok tesztelésében legyen az forgalomtól elzárt tesztkörnyezet vagy közút? Most mindkét csapatunkba váruk új csapattagokat.

Az AMS Group Kft. azért jött létre, hogy magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtson az autóipari fejlesztők számára mind bel és külföldön. Az AMS Group Kft. úttörőként vesz részt a magyar autóipari piacon a tesztvezetést támogató szolgáltatások terén. Az elmúlt esztendők tapasztalataival, a megszerzett tudás rendszerbe foglalásával és egy szakosodott, folyamatosan fejlődő, motivált csapattal készen áll meglévő ügyfelei és az iparágban szereplő többi járműipari fejlesztő cég széleskörű igényeinek magas minőségű, professzionális és rugalmas kielégítésére.

Főbb feladatok

  • Zárt pályás tesztekhez a tesztkörnyezet fizikai kialakítása, tesztszituációk felépítése, teszteszközök kezelése

  • Előzetesen meghatározott tesztscenáriók szerinti feladatok ellátása

  • A tesztek során adminisztrációs munka, dokumentálás elektronikusan vállalati rendszerben, illetve papíron

  • Fejlesztési célú járművek tesztelése közúton, forgalomtól elzárt területen,

  • Járműben elhelyezett mérőberendezés kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • ”B” kategóriás vezetői engedély

  • Legalább 3 éves vezetési tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, precíz munkavégzés

  • Jó megjelenés és kommunikációs készség

  • A közlekedési szabályok és a megbízói előírások, utasítások maximális betartása

  • A megbízói iránti lojalitás, titoktartás

  • Büntetlen előélet, jogosítvánnyal kapcsolatos büntetőpontokról szóló igazolás

Előnyként értékeljük

  • Groupama Prémium vagy Driving Camp Intenzív vezetéstechnikai tréningen való részvételről szóló tanúsítványt

  • Műszaki érdeklődés, autók és műszaki berendezések iránti elkötelezettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelvek alapszintű ismerete

  • PÁV I. vizsga

  • ”C” kategóriás jogosítvány

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat, eredménycentrikus inspiráló légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, belső képzések, a feladatok ellátásához szükséges képzések biztosítása
  • Korrekt bérezés, alapbér és teljesítmény alapú bérjellegű juttatás
  • Lehetőség van kétműszakos munkarendben hétfőtől-péntekig történő munkavégzésre, illetve rugalmas beosztásban hétfőtől- vasárnapig 3 műszakos munkarendben